صفحه اصلی \ بستنی \ جلاتو هاوس آفرز

جلاتو هوس | جلاتو هاوس آفرز

در خانه جلاتو، بستنی ها به ابرهایی تشبیه شده اند که خوشمزه و قابل خوردن هستن!

جنت آباد مرکزی - نبش بلوار بعثت

0210000000

20 % تخفیف

224,000 ریال

280,000 ریال

2018 نفر این تخفیف رو دیده اند

0 نفر خریداری کرده اند

ثانیه

دقیقه

ساعت

روز

هفته


از دو شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ تا پنج شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰

خانه جلاتو (جلاتوهاوس) در سال 1395 توسط آکادمی کافه جلاتو CafeGelato™ (بنیانگذار صنعت جلاتو در ایران) با هدف ارائه محصولی استاندارد و مطابق با آنچه در کشور ایتالیا وجود دارد تاسیس و در حال حاضر به عنوان تنها مجموعه تولید بستنی ایتالیایی 100% طبیعی و سالم، فارغ از یک شعار تبلیغاتی، با افتخار در سرزمین ایران در حال فعالیت می باشد.

از افتخارات این مجموعه، حذف کامل رنگ، اسانس و افزودنیهای صنعتی از پروسه تولید بستنی می باشد! عناصر ناسالمی که سالهاست صنعت بستنی کشور، تولیدات کارخانه ای و نتیجتا هموطنان عزیزمان را به خود آلوده کرده است.

همچنین ارائه بستنی های فاقد لبنیات که برای افرادی که به لاکتوز شیر و یا حتی کازئین شیر (نوعی پروتئین) حساسیت دارند و همچنین ویگن ها (Vegan)، شرایط استفاده از بستنی را پس از سالها برای آنها فراهم نموده است. همچنین افرادی که دچار بیماری دیابت هستند نیز بدون هیچ نگرانی می توانند در روزهای خاصی از بستنیهای فاقد مواد قندی ما استفاده کنند.

رنگ اصلی "خانه جلاتو" بنفش است، چون:
‎رنگ بنفش نشان‌دهنده آرمان‌گرایی است. افرادی که نسبت به این رنگ تمایل زیادی دارند، آرمانگرايان خوبی هستند، به آینده زیاد فکر می‌کنند و یک دنیای فانتزی زیبا و عالی در ذهن‌شان می‌سازند که واقعیت‌های زشت و ناخوشایند در آن جایی ندارد.
از لحاظ روانشناسی، رنگ بنفش یک رنگ شاهانه است. به این معنی که در زمانهای قدیم بنفش یک رنگ نایاب بوده که فقط پادشاهان و افراد خاص می‌توانستند از آن در منازل خوداستفاده کنند. این رنگ علاوه بر اینکه حالت معنوی و آرامش را در افراد ایجاد می‌کند، یک رنگ شاد و بشاش است.
بياييد بنفش باشيم!!!

سفارشات فقط به صورت آنلاین


کالا‌ها

یوگوبری

310,000 ریال

263,500 ریال

تخفیف 15 %

ویلاجو

280,000 ریال

224,000 ریال

تخفیف 20 %

img email animation